EU peníze školám

Cílem projektu je prostřednictvím nových metod a nástrojů docílit zlepšení stavu počátečního vzdělávání na základních školách.

Aktivní škola

Naše škola aktivně využívá služeb portálu www.proškoly.cz, získala certifikát „Aktivní škola“, kterým se prezentujeme na svých webových stránkách a v prostorách školy.

Čtenářství a angličtina

Projekt „Čtenářství a angličtina“ probíhal po dobu šesti měsíců – od 1. 7. 2015 do 31. 12. 2015. Vyučující absolvovaly 3 výjezdy do zahraničí (1x Anglie, 2x Malta), škola mohla zakoupit více než 350 knih pro žáky – ty budou využívány při realizaci čtenářských dílen.

Rozvoj a podpora škol pro využití mobilní ICT ve výuce

S příjemcem EDUCO CENTRUM s.r.o. jsme 22. 8. 2014 uzavřeli Smlouvu o partnerství s finanční spoluúčastí v projektu „Rozvoj a podpora škol pro využití mobilní ICT ve výuce“ reg. č. CZ.1.07/1.3.00/51.0001.

Návraty ke kořenům

Voda - fauna - flora

Ve školním roce 2009-2010 byl realizován projekt "Voda - fauna - flora".

Zkvalitňujeme vzdělání v ZŠ a MŠ Větřkovice

Zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ, zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích