Loading color scheme

Besídka ke Dni matek

V pátek 10. května proběhla v odpoledních hodinách na sále kulturního domu besídka ke Dni matek.

Všichni jsme se na vystoupení pečlivě připravovali a s paní učitelkou Míšou nacvičili pestrý program.

Nejdříve začínaly děti ze školky, které zahrály pohádku O Popelce. A poté nastal náš čas. Všichni jsme měli trému. Ale s příchodem na pódium a prvními tóny písně „Pokaždý zhasínám“ z nás tréma opadla a my si vystoupení opravdu užili.

Lednička, Čokoláda, Ženy v běhu, Tatínci, Babička hotel, Čarodějky z předměstí, … Scénky, které jsme hráli a tanečky, které tančili. Vyprávět o tom všem by bylo nadlouho. Ale můžete se zeptat našich maminek. Prý se jim vystoupení moc líbilo.

Rádi bychom poděkovali paní učitelce Míši, která s námi měla trpělivost a secvičila humornou a krásnou besídku. Také děkujeme všem ostatním, kteří se na besídce podíleli. Děkujeme, že jste nám pomohli popřát našim maminkám ke Dni matek tímto hezkým vystoupením!

P.S. Maminky, máme vás rádi!

Žáci ZŠ Větřkovice