Besídka ke dni matek

Srdečně zveme nejen všechny maminky a babičky na Besídku ke dni matek, která proběhne 10.5. 2019 v KD Větřkovice od 16:00 hodin.

Těšíme se na Vás

Oznámení - ředitelské volno

V úterý 2. 4. 2019 bude od 8 do 16 hod. přerušena dodávka elektřiny v celé obci. Na tento den vyhlašuji ředitelské volno pro žáky ZŠ i děti MŠ a uzavření obou budov školy (včetně školní jídelny).

Zákonní zástupci dětí a žáků budou informováni písemně a prostřednictvím www stránek školy.

Gabriela Grodová

Maškarní odpoledne pro děti

Základní škola a Mateřská škola Větřkovice a Obecní úřad Větřkovice si vás dovolují pozvat na "Maškarní odpoledne pro děti", které se uskuteční dne 14. dubna 2019 od 13 do 17 hodin v kulturním sále ve Větřkovicích.

Vstupné: děti ze ZŠ a MŠ Větřkovice vstup zdarma, ostatní děti - 10 Kč, dospělí - 30 Kč

Číst dále