Loading color scheme

Vysvědčení a ukončení školního roku 2018/2019

V pátek 28.6. jsme se loučili se školním rokem a všichni nedočkavě koukali na hodiny, až odbijí půl desáté a regulérně začnou prázdniny.

Žáci již v družině nervózně popocházeli a číhali na paní učitelky, kterým rychle běželi předat dárečky a kytky. Poté se všichni odebrali do svých tříd, kde si převzali vysvědčení. Čtvrťáci si na to ale museli ještě chvíli počkat. Jim se předávalo vysvědčení slavnostně v multifunkční místnosti i s paní Danou Panáčkovou, která k nám do školy přišla místo pana starosty. K žákům měla velice krásnou řeč, ve které zavzpomínala na svá školní léta a na to, jak škola vypadala za jejího dětství. Také pochválila celou školu i samotné žáky. Čtvrťáci se nakonec svého posledního vysvědčení na naší škole dočkali a od všech svých spolužáků dostali překvapení. Každý o nich napsal pár řádek, ve kterých je krátce charakterizoval. Úsměvné vzkazy, dojemné řádky…

Číst dále

Zvířátkový den

Dnes si naši žáci mohli do školy přinést své mazlíčky, zvířecí kamarády. A že se jich tu sešlo: korela, morčátko, ježeček, králíčci a rybička. Paní ředitelka vzala žáky i k sobě domů na zahradu, kde se koukli na pejska a morčátko. Dnešní den patřil hlavně zvířátkům, a protože mají velice jemný sluch, školou se ozýval jen šepot žáků a hlásek korely Koko.

Číst dále

Koktejlová párty v družině

Dnešní družina se nesla v duchu party a koktejlů. Paní vychovatelky nám namíchalyAperolspritz, který byl samozřejmě bez alkoholu. Koktejl byl výborný a skvěle nás v horkém odpoledni osvěžil. Zpívali jsme si písničky a pohupovali se v jejich rytmu. Tato odpolední družina byla v letošním roce poslední a my jsme si ji pořádně užili!!!

Číst dále