Loading color scheme

Vysvědčení a ukončení školního roku 2018/2019

V pátek 28.6. jsme se loučili se školním rokem a všichni nedočkavě koukali na hodiny, až odbijí půl desáté a regulérně začnou prázdniny.

Žáci již v družině nervózně popocházeli a číhali na paní učitelky, kterým rychle běželi předat dárečky a kytky. Poté se všichni odebrali do svých tříd, kde si převzali vysvědčení. Čtvrťáci si na to ale museli ještě chvíli počkat. Jim se předávalo vysvědčení slavnostně v multifunkční místnosti i s paní Danou Panáčkovou, která k nám do školy přišla místo pana starosty. K žákům měla velice krásnou řeč, ve které zavzpomínala na svá školní léta a na to, jak škola vypadala za jejího dětství. Také pochválila celou školu i samotné žáky. Čtvrťáci se nakonec svého posledního vysvědčení na naší škole dočkali a od všech svých spolužáků dostali překvapení. Každý o nich napsal pár řádek, ve kterých je krátce charakterizoval. Úsměvné vzkazy, dojemné řádky…

Třída velkých (3. a 4. ročník) zde ještě vyhodnotila čtenářskou soutěž, které se účastnil každý žák po celý školní rok. 1. místo získala Klárka (přečteno 42 knih), 2. místo Zuzka (přečteno 36 knih) a 3. místo obsadila Eliška (přečteno 31 knih). Všem třem slečnám ještě jednou moc gratulujeme a věříme, že je chuť ke čtení nikdy nepřejde. Protože kniha učí, radí a díky knihám se na chvíli můžeme odprostit od starostí všedních dní.

Nakonec zazněla píseň „Léto“ z úst žáků, kterou s nimi připravila paní učitelka Míša. A touto písní definitivně odstartovaly prázdniny.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem rodičům za trpělivost se svými dětmi, za jejich skvělou spolupráci se školou, všem sponzorům, kteří se podíleli na realizaci různých akcí, všem místním spolkům a jejich zapálenosti, obecnímu úřadu a jeho pracovníkům, všem příznivcům školy za podporu během celého školního roku a hlavně paním učitelkám a ostatním pracovníkům školy za práci s dětmi odvedenou s láskou a paní ředitelce za úžasný přístup ke svým pracovníkům a k celé škole.

Všem přejeme krásné a prosluněné léto plné pohody!