V těchto kmenových třídách vyučujeme žáky 1. - 4. ročníku. Součástí školy je také mateřská škola, školní družina a jídelna.

Projekty

Zapojujeme se do projektů financovaných z cizích zdrojů a také aktivně spolupracujeme na společných aktivitách s jinými subjekty.

Úřední deska

Hledáte informace o výročních zprávách, školních vzdělávacích programech, rozpočtu organizace a organizace školního roku? Proto je tady úřední deska.

Historie

Zajímá Vás naše historie od roku 1780 - 1790 až po současnost? Pak použijte odkaz výše.

Školní jídelna

Školní jídelna zajišťuje stravování žáků a zaměstnanců základní školy, mateřské školy a také cizích strávníků

Let tradice
Dětí a žáků
Založení ZŠ
Založení MŠ

images/akce/2021/ms/duben_ms_01.jpg

Duben 2021 v

Tento měsíc byl ve školce znamením her, dovádění, poznávání a tvoření. Tématem pro nás byla naše milá školka a my, kamarádi. Také moc děkujeme všem dětem za zapojení do soutěže o nejoriginálnější jmenovku na plot naší školky.
images/akce/2021/zs/duben_zs_19.jpg

Čtenářská dílna poezie

Čtenářská dílna poezie aneb dva dny mezi verši. Nedalo se odolat, veršovaný svět nás zlákal. Atmosféru připravil příjemný hlas Marka Ebena podbarvený lahodný akordeonovým doprovodem. To se potom pracovalo. Prostě to šlo samo.
V této sekci najdete informace o zájmové činnosti našich dětí a žáků, a také bližší informace o daných kroužcích.
Děkuji! Vaše zpráva byla odeslána. Něco se pokazilo. Zkuste to prosím později. Zadejte prosím správnou odpověď Captcha.
Větřkovice

zsvetrkovice@zsvetrkovice.cz