V těchto kmenových třídách vyučujeme žáky 1. - 4. ročníku. Součástí školy je také mateřská škola, školní družina a jídelna.

Projekty

Zapojujeme se do projektů financovaných z cizích zdrojů a také aktivně spolupracujeme na společných aktivitách s jinými subjekty.

Úřední deska

Hledáte informace o výročních zprávách, školních vzdělávacích programech, rozpočtu organizace a organizace školního roku? Proto je tady úřední deska.

Historie

Zajímá Vás naše historie od roku 1780 - 1790 až po současnost? Pak použijte odkaz výše.

Školní jídelna

Školní jídelna zajišťuje stravování žáků a zaměstnanců základní školy, mateřské školy a také cizích strávníků

Warning: include_once(templates//tpls/includes/functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/190009/virtual/www/modules/mod_tm_counters/tmpl/default.php on line 8

Warning: include_once(): Failed opening 'templates//tpls/includes/functions.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/190009/virtual') in /data/web/virtuals/190009/virtual/www/modules/mod_tm_counters/tmpl/default.php on line 8
Let tradice
Dětí a žáků
Založení ZŠ
Založení MŠ

V této sekci najdete informace o zájmové činnosti našich dětí a žáků, a také bližší informace o daných kroužcích.
Děkuji! Vaše zpráva byla odeslána. Něco se pokazilo. Zkuste to prosím později. Zadejte prosím správnou odpověď Captcha.
Větřkovice

zsvetrkovice@zsvetrkovice.cz